Міру ваги до 1 кг у 2 класі важко вивчити без наочного матеріалу. Що ж – ми влаштували магазин! Зважували на справжніх вагах, продавали і купували рис, яблука, капусту та ананаси. Шановні батьки! Тепер дітям спокійно можна доручати дрібні покупки. Щодо недостачі грошей у кишені просимо звертатися до вчителя математики.